Motto měsíce:
Bez pádů bychom si neuvědomili, jak krásné je být na nohou

Pár slov k úvodu aneb co je tu možné čekat

12. ledna 2015 v 22:42 | elis |  Hlavní slovo
Pravděpodobně není šance, že bych si byla schopná vzpomenout kolik blogů jsem do této chvíle založila. Snad jsem s tím začala v šesté třídě a už ani nevím o čem měl být. Každopádně je to už dlouhá doba. Problém je ten, že jsem člověk, který se velmi snadno nad něčím nadchne a stejně rychle ho to nadšení opustí. Snad to dokonce mám i v horoskopu (ne že bych byla příznivcem pochybného vlivu postavení nebeských těles při narození). Jde o to, že nemůžu nikomu zaručit, jak dlouho mě tohle bude bavit...
A teď už pár slov o tomto počinu. Nedávno jsem vstoupili do nového roku... To vlastně není důležité. Jde mi o to, že jsem se rozhodla něco se sebou udělat. Můj život v této chvíli není zrovna takový, jaký jsem si ho představovala. Mám stavy, kdy si připadám jako ustrašený králíček - hlavně v mezilidských vztazích. Také mívám období neskutečné lenosti prokládané prokrastinací - nedávno jsme se spolubydlící začaly používat slovo "kysnit", snad vám někdy jeho původ objasním.

Rozhodla jsem se tedy, že zkvalitním svůj život. Začnu jíst zdravě, víc se hýbat, dohlížet na kulturní prostředí svého pokoje (na koleji i doma), učit se a chovat se zodpovědně. Možná přidám i nějakou tu socializaci navíc a dokonce snad omezím sledování seriálů. O všem bych tu pak měla reportovat. Je mi jasné, že to, než si zvyknu, nebude procházka růžových sadem, ale o to jde - překonávat svoje hranice a tak se stávat lepší.

Podle plánu bych se tak měla za nějakou chvíli cítit lépe a zbavit se pocitu vlastního selhání. V nejlepším případě bych mohla někoho inspirovat k podobnému počinu a to by se mi líbilo asi nejvíc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama