Motto měsíce:
Bez pádů bychom si neuvědomili, jak krásné je být na nohou

Slunečný start aneb počasí mi přeje

13. ledna 2015 v 12:00 | elis |  Deník
Co jsem vykoukla z peřiny, nevěřím svým očím. Už včera nebyla moc velká zima, ale dnes se na obloze opět objevilo Sluníčko - nezvratný důkaz, že stále existuje. Nevím kdo mi to říkal, ale počítala jsem s velkými mrazy - toť důvod proč jsem si před týdnem koupila dva páry zimních bot. I když nejsem příznivkyní mrazu doufám, že budu mít šanci ještě je letos vynosit.
Každopádně to bylo hezké probuzení. Nic vám nedokáže rozzářit ten tak, jak to umí jedině Slunce. Na internetu hlásají aktuální teplotu v Olomouci asi 6°C. To není teplota na zimní bundu...
Abych to zkrátila. Dnes je den D, kdy oficiálně startuje můj kvalitnější život. První den je hodně těžký. Obzvlášť pak ten můj, kdy jsem si dala pár pro mě složitých úkolů, do kterých se mi moc nechce. V rámci kultury svého životního prostředí se chystám uklidit svůj pokoj na kolejích (kéž by se pak zapojila i spolubydla až dojede...). V rámci zodpovědnosti mám v plánu zajít si do knihovny, vrátit knížky a zaplatit pokutu. Pak se ještě chystám učit na dvě zkoušky, které mě čekají ve čtvrtek a podle toho jak se budu cítit, začnu možná s přípravnou na psaní plánu výzkumu.

Ještě mě čeká nákup jídla a to jak z hlediska zdravého životního stylu, tak i z toho důvodu, že jinak pojdu hladem. Navíc dnes oficiálně (znovu) začínám se cvičením. Tento den je pro mě tak trochu výzva, a tak neuškodí takto krásné počasí, které mi bude vylepšovat náladu a připomínat, co chci dokázat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama