Motto měsíce:
Bez pádů bychom si neuvědomili, jak krásné je být na nohou

Teď tak trochu z vesela

19. ledna 2015 v 6:57 | elis |  Deník
Předchozí články nebyly zrovna moc veselé. Ne, že byste se z tohoto měli potrhat smíchy... Každopádně se za víkend stihlo vyčasit - při nejmenším v mém životě. To víte - nová práce, nová láska a ke štěstí mi chybí asi deset zkoušek, které ale URČITĚ ZVLÁDNU!!!
Po zvládnutí tohoto týdne jsem si pro sebe jako odměnu nachystala hezký páteční večer v kulturním prostředí a už se na to těším. Do Olomouce jedu teprve dnes a asi celý den prosedím nad doděláváním plánu výzkumu, který jsem měla odeslat už včera, ale nějak mě zbrzdil páteční ples (hlavně jsem se z něho dlouho vzpamatovávala). Až to napíšu, vrhnu se na teorii kvantitativního výzkumu, ze kterého mám zítra test - ono to měla být zkouška, ale nějaký "chytrý" jedinec učitele přesvědčil, že test bude lepší... To už mám opravdu raději to ústní. Tam to jde alespoň nějak okecat - takto jsem bez učení udělala maturitu ( abyste si nemysleli, tohle už byla státní takže byla hrozně jednoduchá...) - klíčové je nepanikařit a neutíkat (jak je to u mě bohužel nepříjemně časté).

To by asi tak zatím bylo. Pravděpodobně se dnes ještě ohlásím ohledně projektu, který dnes startuje. Mějte se a všem přeji krásné pondělí ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama