Motto měsíce:
Bez pádů bychom si neuvědomili, jak krásné je být na nohou

Zdravě a levně - část první

18. ledna 2015 v 10:00 | elis |  Zdravě a levně
Často slýchám, že zdravě jíst není jednoduché a že to leze do peněz. Jako svůj první projekt jsem si stanovila, že budu sledovat své finance a jíst zdravě po dobu jednoho týdne. Jako většina studentů mám týdně k dispozici zhruba 500 Kč a na obědy z větší části chodím do menzy.
Mým cílem je zajistit si zdravé snídaně, večeře i svačiny v cenovém rozmezí 400 - 500 Kč. Určitě bych se raději držela nižší hranice. Nakupovat budu ve farmářských obchodech a ve zdravé výživě. Počítám pouze pracovní část týdne protože o víkendu budu jako obvykle doma a tam neohlídám, co do mě maminka nacpe...
Do obchodu zavítám nejpozději v pondělí ráno a koupím si základní potraviny na týden - mléko, vajíčka, agávový sirup (už mi došel), suchary. Déle koupím nějakou zeleninu a ovoce a další věci podle toho, co se rozhodnu vařit. Uvidíme. Nejsem typ člověka, který by vařil podle receptů - ráda si jídla vymýšlím a neustále se je snažím vylepšovat. Některé své recepty samozřejmě zveřejním v rubrice životospráva.
Sama jsem zvědavá jaká bude moje bilance. Zatím jsem to nikdy nehlídala a teď budu muset opravdu přemýšlet než něco koupím abych se vešla do rozpočtu. Budu si taky muset vymýšlet nové recepty. Už se těším ;)

PS Asi byste měli vědět, že miluji saláty ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama